Zrób sobie kawę - Czyli twoja kawowa marka

2021-04-29
Zrób sobie kawę - Czyli twoja kawowa marka

Dlaczego więc zaspokajać się smakiem standardowych mieszanek i singli, które znajdziemy na półkach, skoro możemy stworzyć kawę, która idealnie odda nasz charakter i spełni marzenia o wyjątkowym, unikalnym smaku? Dlatego dziś w BLUEBERRY ROASTERS zapraszamy was do stworzenia własnej marki kawy  i cieszenia się mocą w filiżance według własnej wizji perfekcyjnej „małej czarnej”.

 

Customized coffee - Kawa z Twojego końca świata

Jeżeli marzysz o własnej, spersonalizowanej marce kawy, zapewne masz już wyobrażenie jej smaku. Pewnie sam wypiłeś niejedną filiżankę kawowego naparu i wiesz, jakie smaki i cechy kawy najbardziej odpowiadają Twoim kubkom smakowym. Jeżeli nie, zastanów się i wymyśl z nami profil smakowy Twojej kawy – czy body, które może być mocne lub, przeciwnie, stosunkowo słabe? Czy moc kawy, czyli poziom kofeiny, powinna stawiać natychmiast na nogi, czy też lekko pobudzać? Wreszcie – czy w filiżance chciałbyś wyczuwać egzotyczne cytrusowe nuty, aromat swojskiej czarnej porzeczki, a może słodkie zapachy palonego karmelu i gorzkich migdałów? 

Odpowiedź na te pytania pomoże określić, jaki gatunek kawy będzie dla Ciebie najlepszy. Moc i cytrusowe aromaty znajdziesz w kawach z Afryki, nuty orzechowe i delikatność w ziarnach z Ameryki Środkowej, a perfekcyjnie zrównoważoną kwasowość, goryczkę i słodycz w paczkach z krajów Ameryki Południowej.

 

Customized roasting – Kawa palona dla Ciebie

Sztuka wypalania kawy to więcej, niż standardowe palenie jasne, średnie lub ciemne. W BLUEBERRY ROASTERS wiemy to doskonale, bo w końcu kawa jest naszą pasją. Ciągle dążymy do perfekcji i nie boimy się testować nowych technik wydobywania z ziarna pełni aromatów. Dlatego specjalnie dla Ciebie możemy stworzyć zupełnie unikalny sposób wypalania ziaren, który pozwoli stworzyć indywidualną paletę zapachów i smaków. Niepowtarzalną zupełnie, jak Ty.

Jeżeli sam znasz się na paleniu kawy, po prostu powiedz nam, czego oczekujesz – jakich nut aromatycznych, goryczy i body. My zajmiemy się resztą. Jeżeli potrzebujesz w tym zakresie pomocy – nasi roasterzy są zawsze chętni do rozmowy i pomocy, a ich doświadczenie pomoże doradzić, jaki sposób wypalania będzie dla Twojej marki kawy najskuteczniejszy.

 

Customized packing -Liczy się też zewnętrze

Indywidualny charakter stworzonej dla Klienta mieszanki w BLUEBERRY ROASTERS podkreślamy wyjątkowym opakowaniem. Chcemy, by wygląd paczki zapowiadał bogactwo aromatów przez nią skrywane. Możemy zaprojektować opakowanie, w którym będziesz mógł prezentować Twoją własną markę kawy w taki sposób, że będzie oddawać charakter ziarna i zapowiadał niepowtarzalną przygodę, w którą wybierze się każdy, kto jej skosztuje.

Czy chcesz, aby stworzona przez Ciebie wysokiej jakości kawa była prezentem świątecznym? To znakomity pomysł – z przyjemnością „choinkowe mieszanki”, pachnące pomarańczą i orzechami laskowymi, zapakujemy tak, by oddać rodzinny i pełen ciepła klimat Bożego Narodzenia. A może wyobrażasz sobie, że twoje ziarna są częścią codziennego rytuału, który ma pobudzić do pracy i pomóc rozpocząć dzień z odpowiednią dawką kofeiny? Zadbamy o to, by opakowanie już z samego rana cieszyło wzrok i dostarczało pozytywnej energii! 

Niezależnie od tego, jak śmiała, trudna do zrealizowania a może – po prostu nietypowa - jest wizja twojej marki kawy. Nasze doświadczenie, pasja i chęć do tworzenia nowych smaków są tym, czego twoje marzenie o perfekcyjnej kawie potrzebuje, by stać się rzeczywistością. Dlatego koniecznie skontaktuj się z nami i opowiedz, jak wyobrażasz sobie smak Twojej kawy, a my sprawimy, że ze sfery wyobraźni trafi on prosto do ekspresu i porannej filiżanki.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2021
pixelpixel