Fundusze UE

Flagi

BLUEBERRY ROASTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Rozszerzenie oferty produktowej firmy BLUEBERRY ROASTERS spółka z o.o. w wyniku opracowania i wdrożenia nowych projektów wzorniczych bezkofeinowych kaw i herbat cold brew w butelkach. Celem projektu jest opracowanie i wdrożenie nowych projektów wzorniczych 2 linii produktowych gotowych zimnych bezkofeinowych kaw i herbat cold brew w butelkach gotowych do wypicia do 2022 roku.  

Dofinansowanie projektu z UE: 512 905.00 PLN

 

BLUEBERRY ROASTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Rozszerzenie oferty produktowej firmy ADRIAN BOROWIEC AB BOROWIEC w wyniku opracowania i wdrożenia nowych projektów wzorniczych kaw mielonych i ziarnistych.   Celem projektu jest przeprowadzenie profesjonalnego procesu projektowego celem opracowania jednego nowego projektu wzorniczego linii produktowej kaw mielonych i ziarnistych, składającej się z 8 nowych produktów, w tym 4 kaw mielonych i 4 kaw ziarnistych.  

Dofinansowanie projektu z UE: 547 305,00 PLN

 

BLUEBERRY ROASTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Kontynuacja ekspansji zagranicznej firmy BLUEBERRY ROASTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  dzięki realizacji projektu Go to Brand EXPO 2020   Celem projektu jest zwiększenie sprzedaży eksportowej firmy BLUEBERRY ROASTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w związku z udziałem Polski w Światowej Wystawie EXPO 2020 w Dubaju.  

Dofinansowanie projektu z UE: 416 550.00 PLN

 

BLUEBERRY ROASTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Dalszy rozwój działalności międzynarodowej marek i produktów firmy BLUEBERRY ROASTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w wyniku realizacji projektu opartego na branżowym programie promocji Polskie Specjalności Żywnościowe.   Celem projektu jest dalsze zwiększenie sprzedaży eksportowej firmy BLUEBERRY ROASTERS Sp. z o.o. w wyniku wdrożenia branżowego programu promocji Polskie Specjalności Żywnościowe w zakresie umiędzynarodowienia działalności.  

Dofinansowanie projektu z UE: 421 400.00 PLN

 

ADRIAN BOROWIEC AB BOROWIEC realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Promocja oraz ekspansja międzynarodowa marek i produktów Cafe Borówka w celu zwiększenia eksportu.   Celem projektu jest rozwój eksportu firmy ADRIAN BOROWIEC AB BOROWIEC oraz wejście na nowe rynki do 2021 r.  

Dofinansowanie projektu z UE: 726 495,00 PLN

pixelpixel