Kawy Aromatyzowane - Blueberry Roasters

( ilość produktów: 3 )

Aromatyzowane kawy smakowe

Zwykle zachwycamy się naturalnym, klasycznym, a zarazem też wyjątkowym smakiem świeżo zaparzonej kawy, która nas pobudza, poprawia naszą koncentrację, a także pozytywnie wpływa na nasze zmysły. Ziarna kawy po wypaleniu nabierają aromatu, którego nie da się wyczuć na poprzednich etapach jej produkcji, a efekt finalny widoczny i wyczuwalny jest przez nas w naszych filiżankach i kubkach każdego dnia, o poranku lub też popołudniami. Mimo tego, że najczęściej sięgamy po kawę o standardowym smaku, charakteryzującym się lekką goryczką oraz kwasowością, warto wiedzieć, że mamy również do dyspozycji inne możliwości.

Kawa aromatyzowana, czyli wzbogacona klasyka

Jeśli raz na jakiś czas chcemy spróbować czegoś nowego, lubimy eksperymentować ze smakami, bądź też po prostu szukamy swojej idealnego aromatu, polecamy sprawdzić, czy jest oferowana przez nas kawa aromatyzowana. Kolumbia Excelso 100% Arabica jest kawą, która charakteryzuje się doskonale zrównoważonym smakiem. Już nawet sama jej nazwa – „Excelso” pochodzi od słowa Excelsior, a zatem – wspaniały. Ten rodzaj kawy wyróżnia się delikatną kwasowością, której źródłem są czarne porzeczki, nieco słodsze dojrzałe owoce, a także świeży zielony groszek. Kawa Kolumbia Excelso posiada niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju aromat gorzkiej czekolady, a z uwagi na swą wysoką zawartość kofeiny, jest to idealne połączenie z obecną w niej delikatnością.

W ofercie Blueberry Roaster, nasi klienci mają dostęp do specjalnego zestawu kaw smakowych. Jest to dziesięć opakowań (100g) różnego rodzaju kaw aromatyzowanych, które przeniosą nas w różne zakątki świata i pozwolą odnaleźć ten jedyny, niepowtarzalny, swój ulubiony smak kawy. We wspomnianym zestawie dostępne są smaki, takie jak: czekolada, brandy orange, banan, rum, advocaat, irish whisky, malina, kokos, wanilia bourbon oraz krówka.

W każdym z opakowań oferowanych przez nas kaw, na klientów czekają specjalnie wyselekcjonowane ziarna kawy najwyższej jakości, która zachwyca swym naturalnym aromatem, wzbogaconym przez „smakowy” dodatek. Dostępne kompozycje smakowe nie są przypadkowe, są to bowiem aromaty, które zdecydowanie najlepiej komponują się z kawową goryczką, tworząc z nią harmonijne połączenie.

Dlaczego nasze kawy aromatyzowane to słuszny wybór? 

Kupując zestaw kaw smakowych z naszego sklepu internetowego, klienci mają pewność, że sięgają po oryginalny i wysokiej jakości produkt, który sprosta oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających smakoszów kawy. Produkty w wersji aromatyzowanej, to również świetny wybór w wypadku tych, którzy dopiero powoli przekonują się do naturalnego smaku kawy, a przy tym zdecydowanie wolą jej walory smakowe, w połączeniu z innymi dodatkami. Z uwagi na szeroki wybór i bogatą ofertę, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Blueberry Roaster to eksperci, zarówno w dziedzinie kaw, jak i herbat. Służymy profesjonalnym doradztwem i pomocą w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas kawy, będą doskonałym wyborem nie tylko do domowego ekspresu

pixelpixel