Ranking - kawa ziarnista

Ranking kawy ziarnistej – poznaj wysokiej jakości produkty, które zachwycają pod każdym względem

Ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy większym powodzeniem wśród ludzkości cieszy się herbata czy też kawa. Jedno jest natomiast pewne – są to dwa najpopularniejsze napoje, którymi rozkoszują się ludzie dosłownie na całym świecie. Znane są różne kraje, które słyną z produkcji doskonałej herbaty oraz kawy, natomiast kultywowanie picia tych napojów, cieszy się popularnością na każdej szerokości geograficznej i to bez względu na to, z jak daleka produkt ten musi zostać sprowadzany.

Chcąc stworzyć pełnoprawny ranking kaw ziarnistych, należało by wziąć pod uwagę wręcz niekończącą się listę produktów, które znane są dosłownie na całym świecie. Z drugiej strony, należy być świadomym faktu, że w marketach nie otrzymamy takiej kawy, która zaoferuje nam swe prawdziwe walory. Otóż nawet najwyższej jakości ziarna, które zostały wypalone dość dawno, będą z czasem tracić swoje właściwości, a przy tym też swój niepowtarzalny smak i aromat.

Najlepszym rozwiązaniem okazuje się być zatem zakup kawy prosto od palarni kawy, jak np. Blueberry Roasters, gdzie klienci otrzymują najwyższej jakości ziarna, nie później niż dwa tygodnie od daty wypału. Taka kawa, to zdecydowanie najwyższej klasy produkt, jaki może trafić do naszych domowych, firmowych, czy też kawiarniowych ekspresów.

Szczególnie polecane produkty z naszej oferty

W sklepie internetowym z kawą – Blueberry Roasters, klienci mają dostęp do szerokiej gamy produktów. Istnieją jednak pewne pozycje, które zasługują na szczególną uwagę i z pewnością warte są tego, aby je wyróżnić.

Early Bird Caffe Crema

Mowa tutaj o produkcie, który jest idealnym rozwiązaniem dla zwolenników mlecznych kaw. To połączenie wyselekcjonowanych ziaren Arabiki z Robustą, które pochodzą z Indii. Można w niej wyczuć chociażby posmak gorzkiej czekolady, a także ciemno palonego kakao. Całość podkreśla i doskonale wykańcza słodycz orzechów. Z uwagi na niewieli dodatek Robusty, kawa ta posiada odpowiednią zawartość kofeiny, a zatem działa pobudzająco.

Early Bird Espresso

Early Bird Espresso to z kolei doskonała pozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają klasykę w postaci espresso. Podobnie jak w poprzednim przypadku, mamy tutaj do czynienia z Arabiką oraz Robustą, które w swym zestawieniu tworzą wręcz idealną kompozycję. Obecna jest tutaj jeszcze większa zawartość kofeiny, a to sprawia tylko, że kawa ta doskonale sprawdzi się, jako zaopatrzenie biurowego ekspresu.

Etiopia Djimmah

Etiopia Djimmah to kawa, którą pozyskuje się dokładnie z tych krzewów, które uznaje się za źródło powstania kawy na świecie. Z uwagi na specyficzne czynniki atmosferyczne, a także wysoką jakość sadzonek uważa się, że jest to jedna z najbardziej charakterystycznych kaw o etiopskim pochodzeniu. Jest ona wyjątkowo delikatna, a zdecydowanie dominują w niej aromaty korzenne. Co ciekawe, wyczuwalny jest też tutaj smak świeżego, zielonego ogórka. To kawa, która z pewnością zadowoli tych, którzy uwielbiają mocne kawy. Na pewno idealnie sprawdzi się, jako gorący napój do picia samym porankiem.

pixelpixel