Herbaty zielone - Blueberry Roasters

( ilość produktów: 6 )

Zielona herbata – jeden z najstarszych napojów świata

Herbaty zielone są znane ludzkości już od przeszło pięciu tysięcy lat, a młode liście zielonej herbaty, parzyli już mieszkańcy starożytnej Azji. Zarówno teraz, jak i przed wiekami, znany był ze swych szczególnych właściwości i pozytywnego wpływu na nasz organizm. Napar z herbaty zielonej, bogaty jest w ogromną ilość bardzo cennych polifenoli oraz katechinów, które znane są ze swego antyoksydacyjnego działania.

Herbaty zielone – co warunkuje ich smak oraz zapach?  

Tak naprawdę, zielona herbata posiada sporą ilość różnych odmian. Te charakteryzuje odmienna wielkość, smak, zapach, a także wygląd samych listków. Ogromny wpływ na walory herbaty, ma okres zbiorów, a zatem istotna jest pora roku, a także metoda zawijania liści. Kluczowe w procesie obróbki herbaty zielonej jest to, aby ta została przerobiona jak najszybciej – przed rozpoczęciem fermentacji. Dla zachowania jak największej liczby zdrowych składników, liście są podgrzewane i suszone.

Jaką metodą parzyć herbaty zielone?  

Dla wielu, parzenie herbaty to swojego rodzaju rytuał. Aby był on jednak kultywowany prawidłowo, należy przestrzegać pewnych zasad. Istotne jest to, aby naczynie było wcześniej odpowiednio ogrzane, a i temperatura wody nie jest tu bez znaczenia. Ta zwykle powinna wynosić od 60 do 90 stopni Celsjusza.

W wypadku oferowanych przez nas mieszanek herbat, nasi klienci na opakowaniach mogą odnaleźć wszelkie informacje, jaką temperaturę powinna osiągnąć woda w trakcie parzenia. Z uwagi na to, że pakujemy herbaty zielone do puszek i ekologicznych torebek papierowych, nie ma obaw, że utracą one swoje wszelkie walory.

 Szeroka i rozbudowana oferta herbat zielonych, w naszych sklepie online

 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu z herbatą zieloną. W naszym asortymencie, obecne są mieszanki herbacianych liści, owoców oraz kwiatów. Systematyczne picie naparu z zielonej herbaty, to bardzo zdrowy i powszechny zwyczaj. W naszym sklepie, klienci mogą odnaleźć produkty najwyższej jakości, które dodatkowo, wyróżniają się wyjątkowymi kompozycjami smakowymi.

Jednym z flagowych produktów, jest m.in. mieszanka „Strawberry Sensation”, która w swym składzie zawiera liofilizowane truskawki, kwiaty lawendy i róży oraz chińską, zieloną herbatę. To zestawienie, które przypadło do gustu sporej liczbie klientów, którzy bardzo chętnie sięgają po ten produkt w naszym sklepie online.

Zielona herbata, zdecydowanie wiedzie prym, wśród wszystkich innych naparów leczniczych z przeróżnych zakątków świata. Działa ona kojąco na nerwy, a także łagodzi bóle głowy i reguluje pracę układu pokarmowego. Bogata jest w niezliczoną ilość minerałów i mikroelementów, które mają świetny wpływ na nasz organizm.

Jesteśmy w stanie zaoferować ogromną paletę, interesujących kompozycji smakowych zielonej heraty. Z pewnością każdy znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu. Blueberry Roasters może poszczycić się ekspercką wiedzą, z dziedziny zarówno herbat, jak i kaw. Nasze produkty są oryginalne oraz świetnie wywarzone. Zakupy u nas, to stuprocentowa pewność, że sięgamy po produkty najwyższej jakości.

pixelpixel