Espresso Syrup 100ml - Blueberry Roasters

( ilość produktów: 17 )

Syrop do kawy Blueberry Roasters

Syrop do kawy to dodatek, który sprawia, że kawa, którą pijemy od lat, smakuje zupełnie inaczej. A mówiąc jeszcze prościej - po prostu znacznie lepiej. Dzięki niemu, na pozór “nudna” poranna kawa, za sprawą syropu każdego dnia będzie inna.
Słony karmel, róża, pomarańcza, cytryna, imbir, cynamon, czekolada, migdał czy może czekolada? Wybór syropów do kawy jest naprawdę ogromny. A ulubiony smak zazwyczaj wybieramy na podstawie własnych upodobań, preferencji smakowych lub zwykłej ciekawości.

Do jakiej kawy pasuje syrop?
Syrop tak naprawdę komponuje się z każdego rodzaju kawą. Wyjątek stanowią kawy aromatyzowane, do których nie polecamy stosowania syropu. Dzięki niemu, nawet klasyczna mała czarna nabierze charakteru, a puszyste cappuccino będzie o wiele smaczniejsze – nie tylko dzięki smakowej mlecznej piance.

Oferta syropów do kawy w Blueberry Roasters
W ofercie naszego sklepu internetowego kupisz jedne z najsmaczniejszych syropów do kawy. Nasze syropy charakteryzuje wysoka jakość, ponieważ do ich produkcji nie używamy żadnych sztucznych barwników, aromatów czy konserwantów.
U nas kupisz syropy o pojemności 100 ml o smaku słonego karmelu, pomarańczy, cytryny, słodkich migdałów, cynamonu, imbiru, mięty, czekolady czy nawet róży. Kawa dzięki naszym syropom smakuje tak, jak ta przyrządzona przez baristę w najlepszej kawiarni.
Naszą firmę tworzą tylko i wyłącznie pasjonaci kawy i herbaty. Dlatego stawiając na nasze produkty wybierasz najwyższej jakości sprawdzone produkty.

pixelpixel