Czajniki - Blueberry Roasters

( ilość produktów: 1 )

Czajnik do kawy
Pierwszą czynnością jaką należy wykonać w chwili zaparzania kawy w tradycyjny sposób jest zagotowanie wody.
Świetnym do tego typu zaparzania będzie odpowiedni do tego czajnik. Takie urządzenie kuchenne posiada specjalnie wyprofilowane dno oraz długi dzióbek. Dzięki takiej budowie można bardzo precyzyjnie zalać kawę w filiżance czy dzbanku.
Jest to sprzęt, który nie tylko powinien być wyposażeniem kawiarni. Warto mieć taki czajnik w domu, zwłaszcza gdy preferujemy kawę zaparzaną metodą przelewową.

Jaki czajnik do kawy kupić?
Wybierając czajnik przede wszystkim należy kierować się tym, ile kawy robimy oraz jaką płytę grzewczą mamy.
Jeżeli pijemy dużo kawy lub mamy liczną rodzinę to warto wybrać czajnik o większej pojemności. Ponadto, trzeba również zwrócić uwagę na to, czy czajnik posiada regulację temperatury. Takie udogodnienie znacznie uprecyzyjni i ułatwi nam pracę w kuchni czy kawiarni.
Kolejną ważną kwestią jest dobranie czajnika do rodzaju płyty grzewczej. Należy o tym pamiętać, ponieważ źle dobrany czajnik może się szybko spalić.

Jak dbać o czajnik?
Żeby czajnik jak najdłużej nam służył najlepiej jest używać do niego wody przefiltrowanej. Dodatkowo, warto również, od czasu do czasu, wyczyścić czajnik delikatnym detergentem służącym do odkamieniania. Zachowanie w czystości czajnika bez wątpienia wpłynie na smak zaparzanej kawy.

Oferta czajników w Blueberry Roasters
Nasza firma jest prawdziwym specjalistą w dziedzinie kaw. Wiemy o niej wszystko, więc nawet gotowanie wody do jej przygotowania jest dla nas ważnym elementem. Czajnik specjalnie dedykowany do grzania wody do kawy, oferowany przez nasz sklep internetowy jest najwyższej jakości. Ponadto, jest precyzyjny i niezwykle designerski.

pixelpixel