Aeropress - zaparzacz do kawy- Blueberry Roasters

( ilość produktów: 1 )

Aeropress, czyli urządzenie, dzięki któremu zaparzysz wyśmienitą kawę
Aeropress jest prostym w obsłudze urządzeniem, dzięki któremu można przygotować kawę. Jest to sprzęt, który świetnie sprawdza się zarówno w domu, jak i w kawiarni. Urządzenie noszące nazwę Aeropress jest połączeniem kilku rodzajów ekspresów do kawy. Łączy on w sobie metodę przyrządzania kawy za pomocą ekspresu ciśnieniowego, przelewowego oraz French Pressu. 
Kawa wykonana za pomocą niego smakuje naprawdę nieziemsko!

Z czego zrobiony jest Aeropress?
Sprzęt Aeropress wykonany jest z bardzo lekkiego, a zarazem wytrzymałego tworzywa - poliwęglanu. Kolejną jego zaletą jest to, że posiada niewielkie rozmiary. Dzięki temu można zabrać go tak naprawdę wszędzie - chociażby na wakacje, do pracy czy pod namiot.
Zestaw Aeropress składa się z: samego urządzenia o nazwie Aeropress, plastikowego sita, poręcznego lejka, wygodnego mieszadełka, łyżeczki oraz zestawu filtrów ze stojakiem.
Sprzęt do zaparzania kawy jakim jest Aeropress, daje możliwości kawoszom eksperymentowania z kawą. Za pomocą naszej strony internetowej kupisz Aeropress najwyższej jakości, który stworzony został dla osób lubiących prawdziwy i niepowtarzalny smak i aromat kawy.

pixelpixel