Prezent dla taty: 3 pomysły na trafiony – kawowy podarunek

2021-04-21

Prezent dla taty: 3 pomysły na trafiony – kawowy podarunek


Wybór idealnego prezentu dla taty, który od razu trafi w jego gust, stanowi nie lada wyzwanie. Z jednej strony musi być praktyczny i konkretny. Z drugiej z kolei – warto, aby podkreślał, że jest wręczany “prosto z serca”. Zatem, co będzie idealnym podarkiem zarówno na urodziny, imieniny, pod choinkę lub inną ważną okazję?
Sprawdź 3 gotowe propozycje i zapomnij o swoich problemach z wyborem prezentu dla taty.

 

Postaw na zestaw kaw z charakterem

Twój tata lubi prawdziwie męskie smaki? Zatem z pewnością doceni komplet kaw Early Bird Espresso o wyjątkowo mocnym aromacie i równie intensywnym smaku. Podaruj mu zestaw, w którym znajdzie aż trzy 1-kilogramowe opakowania. Gwarantujemy, że taki prezent spotka się ze świetnym przyjęciem i zostanie z Twoim tatą na bardzo długi czas.

 

Zapewnij tacie przyspieszony kurs baristy

Wiesz, że poza smakowaniem doskonałej kawy, z równie dużym zaangażowaniem oddaje się zaparzaniu tego trunku? W takim razie z pewnością musisz rozważyć zakup profesjonalnej kawiarki. Dzięki niej Twój tata poczuje się jak prawdziwy barista, a codzienne przyrządzanie kawy stanie się dla niego prawdziwym rytuałem.
Gwarantujemy, że już po pierwszym użyciu takiego prezentu - Twój tata nigdy nie będzie chciał się z nim rozstać!

 

Niech sam zdecyduje, co mu najbardziej smakuje!

Twój tata lubi eksperymentować? W takim razie koniecznie wręcz mu zestaw 3 wyjątkowych kaw, które pozwolą na odkrywanie zupełnie nowych smaków. W każdym opakowaniu znajdzie aż kilogram wykwintnego napoju, który będzie mu towarzyszył o poranku, w ciągu dnia, a nawet wieczorem – tak, jak lubi!

Potrzebujesz wsparcia w znalezieniu prezentów nie tylko dla taty?
Zatem koniecznie zapoznaj się z pozostałymi artykułami, w których podpowiadamy, co możesz podarować zarówno swojej mamie, babci, jak i dziadkowi. Pamiętaj, że pomysły na każdy z tych prezentów zrealizujesz bezpośrednio w naszym sklepie online.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2021
pixelpixel