Pomysły na prezent dla kawosza

2018-12-19
Pomysły na prezent dla kawoszaNic nie sprawia takiej przyjemności, jak podarowanie bliskiej osobie prezentu, który wywoła na jej twarzy szczery uśmiech. Bywa, że wybór prezentu jest zadaniem bajecznie prostym – bo wiemy, czego druga osoba pragnie, znamy jej potrzeby i oczekiwania. Bywa też, że wybranie odpowiedniego podarunku sprawia nam niemałe trudności – wtedy szukamy podpowiedzi i inspiracji albo załamujemy ręce i w ostateczności sięgamy po klasyczne, bezpieczne rozwiązania – kolejne perfumy dla niej, nowy krawat dla niego.

Jeżeli chcesz sprawić drugiej osobie prawdziwą radość, a wiesz, że jest miłośnikiem kawy, to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy małą prezentową ściągawkę – listę pomysłów na prezent dla kawosza. Z pewnością znajdziesz tutaj coś, co okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Skarpetki kawosza


Kolorowe, radosne, oryginalne skarpetki z kawowymi wzorami, które zachwycają i kobiety, i 
mężczyzn. Jeżeli wydawało Ci się, że to nudny świąteczny klasyk, przejrzyj wszystkie dostępne w naszym sklepie wzory kawowych skarpetek i wybierz wariant idealny dla bliskiej Ci osoby.


Zestaw syropów do kawy


Zestaw syropów smakowych do kawy
 to elegancki i niebanalny pomysł na prezent dla 
kawosza. Znajdziesz w nim aż 10 wariantów smakowych – od rozgrzewającego karmelu przez pobudzającą zmysły różę aż po orzeźwiającą miętę, które zamienią ulubiony czarny napój w najprawdziwszą ucztę smaków i aromatów.


Książka dla pasjonatów kawy


Książka jest zawsze dobrym pomysłem na prezent, a jeżeli dotyczy największej pasji 
zainteresowanego, możemy mieć pewność, że sprawimy mu nią ogromną przyjemność. Z polskich propozycji książek dla miłośników kawy, największą uwagę zwracają:

- Kawa. Instrukcja obsługi najpopularniejszego napoju na świecie, Ika Graboń, wydawnictwo Otwarte, 2017, 302 str.
- Sekrety kawy. Poradnik dla amatorów i profesjonalistów, Marcin Rusnarczyk, wydawnictwo Bernardinum, 2014, 164 str.
- Tajemnice kawy, Sara Magdalena Woźny, wydawnictwo Zysk i S-ka, 2015, 304 str.

Akcesoria do picia i parzenia


Nasze akcesoria do picia i parzenia to dobry i sprawdzony pomysł na prezent. Są eleganckie i 
funkcjonalne, wykonane z najwyższej jakości materiałów, trwałe i praktyczne. Ich wspólną cechą jest to, że dadzą radość każdemu miłośnikowi kawy. W naszej ofercie znajdziesz m.in. kubki, czajniki i dzbanki – przejrzyj całą ofertę i wybierz coś specjalnego.


Kawa


Po prostu kawa. Prezent, który zawsze będzie w stu procentach trafiony. W naszej ofercie 
znajdziesz kawy ekologiczne i kawy zielone, doskonale skomponowane zestawy kaw oraz ziarniste i mielone kawy z różnych stron świata. Możesz wybrać warianty łagodniejsze i mocniejsze, bardziej lub mniej kwaśne, z wyższej lub niższej półki cenowej – pomoże Ci w tym nasza wyszukiwarka. A jeżeli nie wiesz, na który wariant się zdecydować, służymy radą – napisz lub zadzwoń do nas, a wtedy wspólnie wybierzemy najlepszą opcję prezentową.


Kawowe szkolenie

Chcesz wyróżnić się naprawdę niebanalnym i wartościowym prezentem? Podaruj bliskiej osobie wiedzę – coś absolutnie bezcennego. W naszej ofercie kursów i szkoleń znajdziesz kurs baristyczny I stopnia, który przygotowuje do zawodu baristy, kurs Art Latte dla miłośników zdobienia kaw oraz warsztaty sensoryczne z wprowadzeniem do cuppingu.
Wybierz najciekawsze ze szkoleń, spełnij marzenie bliskiej osoby i zapewnij jej niezapomniane (kawowe) wrażenia.

Mamy nadzieję, że wśród naszych pomysłów na prezenty dla kawosza znajdziesz ten idealny, którym dostarczysz komuś radość – na Święta, na urodziny i bez okazji. Powodzenia!

Polecane

pixelpixel