Kawa.pl - nowy serwis skierowany do miłośników kawy!

2018-01-23
Kawa.pl - nowy serwis skierowany do miłośników kawy!Kawa.pl to serwis skierowany do miłośników kawy, którzy wiedzą, że jej picie to sztuka. Kawa to nie tylko poranne przebudzenie przelane do filiżanki, ale też składnik wykwintnych potraw i deserów, temat ciekawych i zaskakujących artykułów, inspiracja do działania oraz dobra zabawa.

Na stronie można znaleźć dużo artykułów dotyczących kawy, a także jej historii. Początkujący kawosze bez problemu dowiedzą się, w jaki sposób rozpocząć swoją kawową przygodę oraz poznają podstawowe różnice pomiędzy różnymi rodzajami kaw i ich alternatywnych metod parzenia. Bardziej doświadczeni wielbiciele kawy mogą dowiedzieć się wiele ciekawostek ze strony redakcji, a nawet przeczytać recenzje różnych rodzajów kawy, testowane przez najbardziej zaufanych testerów.


Warto zaznaczyć, że to nie są jedyne rzeczy, których dowiecie się z serwisu kawa.pl. Serwis posiada dużą bazę przepisów, które zawsze łączy jeden składnik - kawę. Dzięki nim nauczycie się przygotowywać potrawy, których pozazdrościłaby sama Magda Gessler, a także napoje, które podbiją serca Waszej rodziny oraz znajomych. Wszystkie przepisy są sprawdzane przed publikacją, dlatego możecie mieć pewność, że nie traficie na złe danie. Może dzięki oddaniu do kawy, niektórzy odkryją smykałkę do gotowania!

Ulubiona kawa nie może się także obejść bez dobrej książki do czytania. Dlatego w serwisie znajdziecie również cykl poświęcony recenzjom lektur, które zostały starannie wyselekcjonowane i przygotowane przez Książka Cafe Blog. Zdaniem redakcji miłość do kawy równa się miłości do książek.  

Kawa jest częścią życia zespołu kawa.pl, dlatego celem jest dzielenie się wiedzą o niej, doskonaląc technikę jej przygotowywania, a także szerzenie kultury jej picia wśród wszystkich ludzi. Z tego względu już wkrótce na stronie będzie możliwość zamówienia paczek Walentynkowych, w których znajdziecie wszystkie produkty, bez których prawdziwy kawosz nie może się obejść. Redakcja serwisu ma nadzieję, że poprzez różnorodne wpisy nasza miłość do kawy będzie się rozwijać na różnych obszarach Ziemi, a także zachęci wielu ludzi do zgłębienia swojej wiedzy o kawie.

Zapraszamy do lektury!
KAWA.PL
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixelpixel