Espresso Syrup I Nagroda w Göteborgu – New Product of the Show Awards, 2015 Winner Best Food Product

2016-11-07
Espresso Syrup I Nagroda w Göteborgu – New Product of the Show Awards, 2015 Winner Best Food ProductW dniach 16 - 18 czerwca 2015 r. w Göteborgu w Szwecji odbyły się targi the Nordic World of Coffee pod patronatem the Speciality Coffee Association of Europe (SCAE). SCAE jest stowarzyszeniem, które zrzesza 3000 członków z całego świata reprezentujących największe marki przemysłu kawowego. W tym roku właśnie w Göteborgu spotkali się najwięksi profesjonaliści i znawcy kawy z całego świata.

Tegoroczne The Nordic World of Coffee było jednym z najlepiej przygotowanych w przeciągu 15-letniej historii tego wydarzenia. W ciągu trzech dni imprezę odwiedziło ponad 5000 zwiedzających, kontrahentów, przemysłowców oraz sprzedawców.

Pierwszy raz w tym roku na targach wystąpiła i nasza firma Cafe Borówka.

Choć jesteśmy świetną palarnią kawy, prawdopodobnie jedną z kilku najlepszych w Polsce, tym razem nie chcieliśmy prezentować naszych kaw. Przyjechaliśmy z naszym nowym produktem - syropami do kawy pod nazwą Espresso Syrup. Syropy wytwarzane przez nas są w pełni naturalne, produkowane ekologicznie i występują w 9 wariantach smakowych. Wystawców było około 160, ale jedynie my mieliśmy unikalny produkt, który przedstawiliśmy w konkursie.

W dniu ogłoszenia wyników byliśmy niepewni, czy nasze syropy w ogóle komuś przypadną do gustu, czy zostaną zauważone wśród produktów tylu znamienitych i bardzo znanych firm kawowych. I jakież było nasze zaskoczenie w momencie ogłoszenia wyników. Nasz produkt Espresso Syrup zdobył I nagrodę, jako najlepszy produkt roku - New Product of the Show Awards, 2015 Winner Best Food Product. Jury następująco podsumowało swój wybór: "Syrop wykonany w całości z naturalnych składników w konkurencyjnych cenach. Dodatkowo oferta syropu obejmuje szeroki wybór smaków."

W pierwszych minutach byliśmy oszołomieni. Ludzie nam gratulowali, a do nas powoli docierała wiadomość. We won!! Wygraliśmy, jesteśmy najlepsi i nasz syrop też. Czego można chcieć więcej? Tak chcemy by ta promocja obiegła Polskę, mamy produkt na miarę wielkich światowych firm. A jak smakuje- spróbujcie sami, jest wyśmienity. Zapraszamy na naszą stronę www.cafeborowka.pl. Tam możesz więcej poczytać o naszych syropach i kupić je w dużej pojemności 500 ml lub w małej 100 ml. Jeśli chcecie, są też syropy 100 ml w zestawach. Spróbujcie z nami, jak smakuje zwycięstwo.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2016
pixelpixel