Kawa do gastronomii i hoteli

Świeżo zaparzona kawa to napój, który wpisuje się w gusta wielu osób. Spora część z nich, w ogóle nie wyobraża sobie nawet poranka, bez swojej przysłowiowej małej czarnej. Dziś, bez względu na to, czy prowadzimy małą kawiarnię, hotel czy też wykwintną restaurację, powinniśmy móc zaoferować swoim gościom taką kawę, dzięki której zapamiętają to miejsce na dłużej i chętnie wrócą do niego ponownie.

Kawa do gastronomii, czyli obowiązkowy punkt każdego lokalu

Naszym klientom, oferujemy kawy z najwyższej jakości ziaren. Jako, że te są świeżo palone, mamy stuprocentową gwarancję, że napój zachowa wszelkie istotne walory smakowe, aromat, wartości odżywcze i właściwości. Nasze produkty doskonale sprawdzą się jako idealna kawa do restauracji oraz do innych punktów gastronomicznych, gdzie szczególną uwagę, przykłada się do wykorzystywania jedynie najwyższej jakości składników.

Obecnie ciężko wyobrazić sobie jakikolwiek punkt gastronomiczny oraz hotel, w którym odwiedzający nie mogliby odnaleźć kawy, jako jednej z pozycji menu, w kategorii gorących napoi. Co więcej, w kawiarniach jest to najczęściej nie tylko zwykła – czarna kawa, ale też dziesiątki innych konfiguracji, które zamieniają się wręcz w swojego rodzaju desery. Bardzo popularne jest chociażby Cappuccino, Frappe, czy też Latte macchiato. 

Kawa do hotelu, która pobudzi i urzeknie smakiem

To, za co napój kawowy ceniony jest najbardziej, to oczywiście jej wyjątkowe walory smakowe. Serwując ją w hotelowej restauracji, pozwalamy naszym gościom w pełni celebrować popołudnia oraz poranki, kiedy to filiżanka kawy daje niesamowitą przyjemność. Nie bez powodu sięgamy po kawę w ciągu dnia, gdyż podczas jego trudów, ta jest w stanie skutecznie pobudzić nas do działania i dać nam siłę na jego dalszą część.

Chociaż to właśnie z tych dwóch, wyżej wymienionych cech kawa znana jest w największym stopniu – warto dodać również, że:

- wpływa na poprawę krążenia krwi,

- jest źródłem blisko tysiąca różnych prozdrowotnych substancji,

- redukuje ryzyko występowania depresji,

- ma dobry wpływ na stan naszej wątroby,

- zmniejsza stres.  

Jeśli otwierasz lub prowadzisz kawiarnię, restaurację lub hotel i chciałbyś mieć w swojej ofercie doskonałą kawę, to służymy pomocą. Doradzimy jaką kawę wybrać, zapewniamy terminowe dostawy, fachową pomoc w doborze ekspresu oraz młynka, a także szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników. Potrzebujesz porcelany do podawania kawy? Dostarczymy Ci wszystko co niezbędne.

W markecie mamy możliwość zakupu setek rodzajów, kaw ziarnistych oraz mielonych, natomiast należy mieć świadomość tego, że prawdziwy i niepowtarzalny smak, a także wszystkie swe walory, kawa może zachować jedynie przez pewien czas po wypaleniu. Oferowane przez nas produkty, to świeżo palone ziarna, które zapakowano w taki sposób, aby ich przechowywanie było ekologiczne, a jednocześnie też wygodne i skuteczne.

Na każdym etapie dbamy o to, aby Twoi klienci byli usatysfakcjonowani, a Ty nie musiał się o nic martwić. Kawa zawsze na czas, zawsze świeżo palona. Dodatkowo oferujemy profesjonalne ekspresy, młynki, a także ich serwis. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

POBIERZ KATALOG KAW BLUEBERRY ROASTERS

POBIERZ KATALOG SYROPÓW ESPRESS SYROP


 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

pixelpixel