Palarnia kawy Blueberry Roasters

Zajmujemy się paleniem świeżej kawy od wielu lat, kreujemy smaki i wyszukujemy kawy z najlepszych plantacji świata. Wysoka dbałość o wybór dostawców daje nam pewność, że ziarno, które do nas dociera jest zawsze najwyższej jakości.

Palarnia Blueberry Roasters to także wieloletnie doświadczenie naszych Roasterów oraz najwyższej jakości sprzęt. Zamawiając u nas mają Państwo gwarancję, że kawa jest zawsze świeżo palona. Naszym istotnym atutem jest bowiem fakt, że kawę wypalamy na bieżąco małymi partiami i tym samym nie magazynujemy jej. Nasza kawa dociera do Państwa najpóźniej do dwóch tygodni od daty wypału.

Obecnie w naszej ofercie pod marką BLUEBERRY ROASTERS znajdują się w większości jednorodne 100% kawy Arabica z kilkunastu różnych krajów. Dodatkowo nasza palarnia wprowadziła na rynek certyfikowane kawy organiczne (BIO), które sprzedajemy pod marką MAYBE ORGANIC.

Spełniamy rygorystyczne standardy produkcji organicznej i posiadamy unijny certyfikat BIO. Jesteśmy także członkiem programu Fairtrade, Rainforest Alliance oraz UTZPonadto nasza palarnia od kilku lat należy do organizacji SCA (Speciality Coffee Association).

Uzupełnieniem naszej oferty kaw jest linia naturalnych syropów kawowych ESPRESSO SYRUP. Do ich produkcji nie używamy żadnych sztucznych barwników, konserwantów ani polepszaczy smaku.

Dodatkowo stworzyliśmy kolekcję wysokogatunkowych herbat liściastych ALBERT TEA. W ofercie posiadamy specjalnie wyselekcjonowane, najlepsze herbaty jednorodne oraz nasze autorskie mieszanki.

POBIERZ KATALOG KAW BLUEBERRY ROASTERS

POBIERZ KATALOG SYROPÓW ESPRESSO SYRUP

 


 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

pixelpixel