Kawa do biura

Poszukujesz kawy do swojej firmy?

 Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoi pracownicy mieli dostęp do kawy, która zapewnia im energie – doskonale trafiłeś. Będziemy w stanie udzielić porad, pod kątem wyboru najlepszej kawy do biura, skupiając się nie tylko cenie, ale też na profili smakowym.

Najlepsza kawa do Twojej firmy

Zapewniamy: 

  • bezpłatny dowóz kawy do biura
  • ekspresy (zakup i wynajem)
  • serwisowanie sprzętu
  • dodatkowe zniżki dla Twoich pracowników w kawiarni oraz sklepie internetowym

Kawa do biura to jeden z tych produktów, który w bezpośredni sposób potrafi wpłynąć na samopoczucie pracowników. Kubki z parującym, czarnym napojem każdego dnia goszczą na wszystkich biurkach, umilają przerwy spędzane we wspólnych pomieszczeniach czy pomagają skoncentrować się podczas wyjątkowo wymagających zadań. Picie kawy to niemalże zwyczaj we współczesnych biurach – pracownicy często przynoszą swoje filiżanki, kawą częstują również Klientów i partnerów biznesowych. Dlatego warto zadbać o to, aby kawa do firmy była jak najbardziej aromatyczna.

Asortyment naszego sklepu rozbudowaliśmy pod kątem spełnienia najbardziej wygórowanych oczekiwań. Stawiamy na świeżość i jakość produktów oraz współpracę z najlepszymi dostawcami, dzięki czemu mamy pewność, że zakupiona przez Klientów kawa do firmy pochodzi z zaufanych, sprawdzonych źródeł. Z przygotowanej oferty będą zadowolone osoby zarówno zainteresowane zakupem kawy mielonej, jak i poszukujące kaw ziarnistych. Proponujemy szeroki asortyment przy jednoczesnym utrzymaniu atrakcyjnych cen. .

Obecnie rozwinęliśmy cztery kolekcje kaw do firmy, z których każda wyróżnia się innymi atutami – zapraszamy do zapoznania się z produktami marki Blueberry Roasters, MayBe Organic oraz linią kaw zielonych i aromatyzowanych..

Kawa do biura – czym się kierować podczas wyboru, aby kupić najlepszą?

Wybór najlepszej kawy do biura to niełatwa decyzja. Aby pomóc w jej podjęciu, przygotowaliśmy kilka podpowiedzi, dzięki którym każdy z Klientów szybciej i skuteczniej dopasuje produkt do własnych wymagań. .

Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na:

  • opis kawy wraz z ogólną charakterystyką oraz informacją o pochodzeniu,
  • graficzny wykres określający następujące wartości: body (kawa delikatna, mocna, zrównoważona), a także zawartość kofeiny i poziom kwasowości (niski, średni, wysoki),
  • profil wskazujący na podobieństwo do pewnych smaków (np. gorzka czekolada, zielony groszek, prażone migdały).

Ofertę dopasowujemy indywidualnie do potrzeb Klienta. Zapraszamy na spotkanie!

POBIERZ KATALOG KAW BLUEBERRY ROASTERS

POBIERZ KATALOG SYROPÓW ESPRESSO SYRUP


 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

pixelpixel