Kawiarnia - Cafe Borówka

kawiarnia

Cafe Borówka to kawiarnia z palarnią kawy znana większości wrocławian. Już od kilkunastu lat istniejemy na wrocławskim rynku kawowym, a nasza kawiarnia mieści się w samym centrum Wrocławia, tuż przy ul.Świdnickiej i budynku Domu Handlowego Renoma.

Nasza kawiarnia to wyjątkowy nastrój i klimat idealny na spotkanie biznesowe, romantyczną randkę lub luźną pogawędkę w gronie przyjaciół. Wyróżnia nas przepiękny taras mieszczący się na dachu i również niezwykle przyjazna i profesjonalna obsługa.

Przede wszystkim jednak przyrządzamy dla naszych klientów tylko świeżo paloną kawę z naszej palarni. Nasza palarnia kawy sprowadza i wypala tylko specjalnie wyselekcjonowane ziarna kawy z gatunku Arabica, pochodzące z całego świata. Wysoka dbałość o wybór dostawców daje nam pewność, że ziarno, które do nas dociera jest zawsze najwyższej jakości.

Pijąc u nas kawę bądź kupując kawę pakowaną mają Państwo gwarancję, że kawa jest zawsze świeżo palona. Naszym istotnym atrybutem jest bowiem fakt, że kawę wypalamy na bieżąco małymi partiami i tym samym nie magazynujemy jej.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się w większości jednorodne 100% Arabiki z kilkunastu różnych krajów z każdego zakątka świata oraz autorskie mieszanki Early Bird

Ale nie samą kawą żyjemy! Zjecie u nas świeżo pieczone kokosanki czy lody własnej produkcji, a także naturalne syropy Espresso Syrup czy linię herbat Albert Tea

Chętnie doradzimy Ci oraz pomożemy w wyborze odpowiedniej kawy.

 

GODZINY OTWARCIA KAWIARNI:

Pn-Pt 8:00-20:00

S-N 9:00-21:00

 

pixelpixel